INTO THE WOODS

31. března 2016 v 10:25 | Nettie |  • ADVENTURE •

Žiju v malém městě. Člověk tu má pár supermarketů, několik škol včetně té mé žluté gymplánské, která se na první pohled zdá jako nevinné místo, uvnitř ale probíhá intenzivní osmileté vymývání mozků, několik noční podniků a klubů kam člověk zavítá o pátečních večerech, aby na chvíli zapomněl na realitu. Kde se ale dá nejlépe zapomenout na každodenní problémy je klid a mír zelených míst.

Bydlím naštěstí na předměstí na kraji města, proto to do přírody nemám daleko. Z našeho domu máme výhled na pole, po kterém nám čas od času přeběhne nějaký zajda. Kousek od našeho domu je i docela hezký park, kde často venčím svého psíka. Moje nejmilejší zelené místo je ale na úplně opačné straně města. Aby se k němu člověk dostal musí zdolat cesty okolo rušných silnic, přejít několik kruhových objezdů a křižovatek, projít okolo našeho jediného místa, kterému se dá s trochou rezervy říkat nákupní centrum a na závěr zdolat prudký kopec, při kterém se v zimních měsících příjemně zahřeje a v těch letních proklíná horké počasí. Celá tahle cesta ale za cíl, který je na jejím konci, stojí.
Je tu ticho, je tu klid, je tu taky kostel a hřbitov, který pokaždé míjíme cestou ke krásné mýtince s vyhlídkou. Je tu i malý lesík, jehož stromy poskytují příjemné šero a chládek. Chodím na toto místo s lidmi, které mám nejraději. Dokážeme si zde hodiny povídat, napadají nás různé myšlenky a plány. Často si také postěžujeme, často se také nasmějeme. Je to takový malý únik z reality a z každodenního stresu. Malý kousek štěstí v našem městečku.INSTAGRAM: andyblackblue
SNAPCHAT: andyblackblue

Nettie


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama